BU ÜRÜNLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUMLAR: Arzum AR 625 Step Ceramic

 • Kullanım Kolaylığı
  9,3
 • Hesaplı
  7,7
 • Dayanıklılık
  8,0
 • Performans
  8,7
 • Temizlik & Bakım
  7,7
Güçlü Yanlar
Kullanıcı görüşlerini içerir
 • kırışık açıcı, seramik taban

 • yüksek buhar gücü. kaygan yüzey. her kenarına kolayca ulaşılabilirliği kumaşın.

 • fiyatı

Zayıf Yanlar
Kullanıcı görüşlerini içerir
 • yok

 • henüz keşfedemedim

 • belki çok fazla fonksiyonu yok ama, ütü yapmak için gerekli donanıma sahip

ayçin evren yıldırım
çok iyi
kırışık açıcı, seramik taban

yok

merhabalar. biz bayanların en büyük sıkıntılarından biridir ütü yapmak. uzun süre insanı oyaladığından gerçekten bazen çekilmez oluverir. hele de ütünüz iyi değilse. neyse ki arzum ar 625 step ceramic var. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. bir çok özelliği var. bir kere seramik tabanlı. çamaşırlara kesinlikle yapışmıyor. dikey buhar özelliği var. kırışıklıkları kolayca açıyor. buhar gücünü kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. aynı zamanda çok buhar ve sprey özelliği var. en iyi yanı kendi kendini temizleme özelliğine sahip. 250 ml kapasiteli su tankı var.ölçekli bir su kabı da mevcut. kablonun sarılşacağı bir kısımda var. isterseniz lila isterseniz de yeşil rengini tercih edebilirsiniz.
kbraa
fiyatına göre özellikleri gerçekten çok iyi
yüksek buhar gücü. kaygan yüzey. her kenarına kolayca ulaşılabilirliği kumaşın.

henüz keşfedemedim

ürünü ilk aldığımda herhangi bir ütü olduğunu düşündüm fakat kaygan yüzeyi yüksek buhar gücü kıyafetlerin çok çabuk açılmasını sağlıyor.ütü yapmak çok daha zevkli bir hal alıyor.söylediklerimi ütüyü kullanmaya başladığınızda sizde anlayacaksınız. ütü yüzeyi kumaşın ütüye yapışmasını engelliyor. böylece kumaş ütünün altında kayıp gidiyor. ütü yapmak zevkli bir hal alacak iddia ediyorum. arzum ürünlerini kullandıkça rahatlığını hissedeceksiniz. üstelik kaynatılmış su kullanmaya gerek bile kalmıyor. en büyük rahatlıkta bu olsa gerek. çeşme suyu ile buhar elde edebiliyoruz ütümüz için.kreçlenme sorunu yaşamadım 03.04.09 da almışım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. hiç bir sorun yaşamadım.bu yüzden de tavsiye ediyorum.
gamzzee
arzum ütü
fiyatı

belki çok fazla fonksiyonu yok ama, ütü yapmak için gerekli donanıma sahip

bu ütüyü geçen yıldan bu yana kullanıyorum.arkadaşlarla ortak aldık, okuduğum şehirdeki ev için.çok fazla fonksiyonu yok ancak,bir ütünün yapması gereken temel şeyleri yapıyor.bu bakımdan da fiyat olarak gayet uygun oluyor.bence bir ütüden daha fazlasını beklemenin de bir anlamı yok zaten. bu ütününkinden daha fazla fonksiyonu olan ütüleri anlamsız buluyorum şahsen ben,ne o öyle saçma sapan bir sürü özellik.ütü bu işte,iyi ütülemesinden başka ne bekleyebilir ki bir insan, ütüden. işte tam da bu yüzden öneriyorum size bu ütüyü. öyle paranızı boşa harcamayın bence. bırakın o abartılı özellikleri, profesyoneller,kuru temizlemeciler kullansın.sizin de paranız cebinizde kalsın...