Goldmaster DVD-5080 Oto Teybi

YORUMLAR: Goldmaster DVD-5080 Oto Teybi

 • Görünüm & Tasarım
  6,8
 • Kurulum Kolaylığı
  5,9
 • Kullanım Kılavuzu
  6,2
 • Güvenlik
  6,5
 • Ses Kalitesi
  6,5
 • Hesaplı
  5,3
 • Özellik Çeşitliliği
  6,9
Güçlü Yanlar
Kullanıcı görüşlerini içerir
 • CD'leri, bugüne kadar kullandığım bütün teyplerden daha az çiziyor. Hiç çizmiyor dersem doğru olmaz fakat çok az çiziyor. ESP konusunda, 30.000 TL'lik araçlarn teyplerinden bile daha iyi. Kumandası harika.

 • Özelliklerinin çok olması.

 • garanti her yerde imkanı var.. Türkçe ve kolay arayüz Usb ve Hafıza kart Göze hoş gelmesi

 • dvd/mp4/ usb SD/MMC

 • birçok müzik çeşidini oynatabiliyor, fiyatı da gayet uygun..

Zayıf Yanlar
Kullanıcı görüşlerini içerir
 • Fiyatı biraz yüksek. Paneli daha iyi olabilirdi.

 • Yok.

 • bence yok ama bulan bulur

 • suan için yok.

 • yok

ender64
"ESP" teknolojisini en iyi kullanan teyplerden biri.
CD'leri, bugüne kadar kullandığım bütün teyplerden daha az çiziyor. Hiç çizmiyor dersem doğru olmaz fakat çok az çiziyor. ESP konusunda, 30.000 TL'lik araçlarn teyplerinden bile daha iyi. Kumandası harika.

Fiyatı biraz yüksek. Paneli daha iyi olabilirdi.

Goldmaster marka uydu alıcısı aldığımda bir kampanya vardı, bu kampanya sayesinde aldım. Bir teypte aradığım fazla özellik olmamasına rağmen bugüne kadar teypler yüzünden ağzım çok yandı. 25-30.000 tl'lik araçların teyplerinde bile ESP özelliği olmasına rağmen yeteri kadar iyi değiller. Bu teyp ESP konusunda gerçekten harika. Diğer teyplerde yaşadığım en büyük sorunlardan biri de sürekli CD çiziyor olmaları. O kadar hassas bakıyorum CD'lere fakat teybe birkaç kez taktıktan sonra CD'den hayır gelmiyordu. Bu teyple birlikte sürekli CD yazma derdinden kurtuldum. Çok daha az çiziyor CD'leri. Radyo konusunda da gayet başarılı. Eski kullandığım teypte ses çıkışı 200W dı. bunda ise 180W... Tek dezavantajı bu fakat zaten öyle tesisatla dolaşmayı seven birisi değilim. Benim için dezavantaj değil yani. Kumandası da gayet kaliteli. Ben direksiyonun arkasına koyuyorum ve hiç sırıtmıyor.
ALİ BAHÇEBAŞI
Teyp için aranan bütün özellikler var.
Özelliklerinin çok olması.

Yok.

Ürünü alalı 2,5 ay oldu. Bundan önceki arabadaki teyp tam bir zulüm idi. Bunu da kullanmaya başlayınca boşa çile çektiğimizi anladık. Araba teybi içn aklınıza gelebilecek bütün özellikler mevcut. Teybin çalınmasına karşı ayrılabilir ön panel, ful fonksiyonlu, özellikleri çok geniş olan bir kumanda, radyo kanal hafızası (30 tane), 4 adet hoparlör çıkışı bulunmakta, bir adet safwofer ve anfi çıkışı var. Bana göre zaten en güzel özelliği Dıvx, Dvd, Vcd, Mp3, Cd, Mp4 oynatma özelliğinin bulunması. Kart okuyucusunun olması ile zaten başka şeylere pek ihtiyaç kalmıyor. Ayarlanabilir bas kontrolü ve ses kalitesi ile zaten müziğin ve araba kullanmının zevkine varıyorsunuz. Daha aklıma gelmeyen bir çok özelliği bulunmakta. Bir teyten beklenen her şeyi size veriyor.
abdulselam dere
Goldmaster DVD-5080
müzik ruhun gıdasıdır.müziksiz asla diyorsanız bu teyp arabanız için ideal.eğer hala teybiniz yoksa ya da yenilemek istiyorsanız bu ürüne bakmadan geçmeyin.30 kanal ayarlı,usb giriş-çıkışı,mp3,dvd,uzaktan kumanda ve sayamadığım bir sürü özelliği var.araba yolculuğu bu teyple keyifli hale geliyor.ister mp3 isterseniz dvd.uzaktan kumandası ile hareket de ettirebiliyorsunuz.bundan daha kullanışlısı mı var?görünümü de gayet hoş.ses kalitesi ise mükemmel.isterseniz usbden istediğiniz şarkıları rahatlıkla teybe atabilirsiniz.hala mı düşünüyorsuunz?geç olmadan bu ürüne göz atın.biz kullanıyoruz kullanan tanıdıklarımız da var.gayet memnunuz.eğer dans etmek istiyorsanız bu teyp tam size göre.durmayın dans edin!..
ahmet tuncez
koy bi dvd gitsin
garanti her yerde imkanı var.. Türkçe ve kolay arayüz Usb ve Hafıza kart Göze hoş gelmesi

bence yok ama bulan bulur

Çok kullanışlı bir arayüzü var..Menüler çok kolay ve istediğinize direk ulaşabiliyorsunuz menüler arasından..Kafıza kartı özelliği olması çok güzel..Baktınız çalan şarkıları beğenmediniz telefonunuzdaki hafıza kartını çıkartın ve takın dinlemenin zevkine varın.ayrıca makinenin tak çıkar özelliği de var buda çalınmaya karşı bir önlem olarak kabul edilebilir..Marka zaten çok güvenilir olması sizin için daha cazip olacaktır.Radyolar arası geçiş çok rahat.Gördüğünüz yuvarlak tuş çok rahat dönüyor.Bundan önceki tayibimde çıkmıştı orası fakat bu üründeki çok sağlam yapılmış.Yapmış olduğunuz bBass ve tis ayarları çok belli oluyor.Bu ürünü aldıktan hemen sonra bir çiftte hoplarlör almanızı tavsiye ediyorum.
Asım Birben
Kalite
Arkadaslar Hafıza Kartı Cep Telefonundan müzik dinleyebilceğiniz bir teyp'dir.Anfi Bağlanabilir bir teypdir teyp kafası cıkmalı ama cıkarken biraz hassasiyet gerektiren konu cıkarırken dikkat edilmesi gerekiyor.ama teyp alınabilir bu fıyata!
tipcan
özellikleri bitmez
Evet bu model gercekten ileri derecede özellik içeriyor.Tüm özellikler içinde olsun bi kere alayım hepsini oynatsın diyenlere uyacak bir teyipdir.Kısaca bahsetmek gerekırse:Ön paneli teyipten ayrılabılır buda calınmasına olanak saglamaz.Buna ek olarak full fonksıyonlu bır uzaktan kumandası var.Elektronik ekolayzır sistemıne sahıp.DivX/DVD/VCD/CD/MP3/MP4 evet bunların hepsini oynatabılme ozellıgı özellikle daha oto teyiplerinde yeni yeni yaygınlaşmasına ragmen bu modelde özelliklerinin arasında evet dvd nin yanı sıra mp4 oynatabılme buda cogu teyıpte olmamamsına ragmen goldmaster da bulunmaktadır.Son olarak usb,sd,mmc gıbı hafıza kartlarını destekler yolda kuytu ve sallanmalarda cd nın durmasını onleyecek ESP antı şok özelliğine de sahip.
nixe89
durma dans et!
müzik ruhun gıdasıdır.müziksiz asla diyorsanız bu teyp arabanız için ideal.eğer hala teybiniz yoksa ya da yenilemek istiyorsanız bu ürüne bakmadan geçmeyin.30 kanal ayarlı,usb giriş-çıkışı,mp3,dvd,uzaktan kumanda ve sayamadığım bir sürü özelliği var.araba yolculuğu bu teyple keyifli hale geliyor.ister mp3 isterseniz dvd.uzaktan kumandası ile hareket de ettirebiliyorsunuz.bundan daha kullanışlısı mı var?görünümü de gayet hoş.ses kalitesi ise mükemmel.isterseniz usbden istediğiniz şarkıları rahatlıkla teybe atabilirsiniz.hala mı düşünüyorsuunz?geç olmadan bu ürüne göz atın.biz kullanıyoruz kullanan tanıdıklarımız da var.gayet memnunuz.eğer dans etmek istiyorsanız bu teyp tam size göre.durmayın dans edin!..
Mehmet Dumlupınar
Goldmaster kalitesi
herkese merhaba arkadaşlar. goldmaster marka olarak cd çalarda gayet iyi bir marka. öncelikle dış görünüşe bakacak olursak bence fena değil. her ne kadar bu tür cihazlarda tasarıma dış görünüşe önem verilmese de bence bu da önemli. ayrıca uzaktan kumandası bu gibi cihazlarda neden bu kadar önemlidir anlamıyorum çünkü cihaz ulaşabileceğimiz kadar uzaklıkta kumandaya ne gerek var. tabi herkes benim gibi düşünmüyor. elini kaldırsan cd çalara dokunabilecekken niçin kumandalı yaparlar böyle cihazları anlamıyorum. cihazın bazı önemli özelliklerine bakacak olursak ayrılabilir ön panel mevcut olup güvenlik açısından iyi diyebiliriz. CD/CD-R/CD-RW uyumluluğu ile kısıtlama olmamakta. fakat tek kısıtlama dvd oynatamaması.
Erdem UZUN
Helal sana goldmaster
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Hepinize iyi günler diliyorum.Bu ürünü yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve son derece memnunum.Dvd ve cd oynatabilme özelliğiyle arabada istediğim gibi istediğim şarkıları bu teyp sayesinde rahatlıkla dinleyebiliyorum.Ayrıca ses kaliteside muhteşem.Bir de bu ses kalitesini güçlü bir hoparlörle güçlendirirseniz ses kalitesi gerçekten muhteşem bir hale geliyor.Usb girişi özelliği olmasıda teypin kalitesine kalite katmış.AYrıca görünümüde çok hoş,çok şık ve çok güzel.Kurulumu da oldukça kolay.Sadece yuvasına tırnakları sayesinde oturtuyorsunuz işte bu kadar.Teypin bass kalitesi,ses kalitesi gerçekten insanı adeta büyülüyor.Ayrıca bu özelliklere ve bu markaya sahip bir teyp oldukça hesaplı bence.
BURHAN MESİ
süper
herkese merhaba arkadaşlar. uzaktan kumandalı bu tür ürünlerde arabada uzaktan kumandanın ne işe yaradığını halen anlamış değilim. uzaktan kumanda uzanamadığımız yerler için değilmidir adı üzerinde uzaktan kumanda yakından kumanda değil. her neyse. tabi uzaktan kumanda olması da ek bir özellik kimisi için de bu özellik bi avantaj dır. cihazın kötü yanlarından biri sd kart yuvasının olmaması bir diğeri ise usb bağlantı yerinin olmaması. cd mp3 mp4 gibi formatlıları okuyabilir fakat bir diğer kötü yanı da dvd okuyamaması. fm radyo özelliği mevcut olup otomatik hepsini hafızaya alma özelliği de var. 30 tane radyo kanalını hafızasında tutabilir. ayrıca dört adet hoparlör çıkışı mevcut.

HAKAN YILMAZ
Hepsi içinde Goldmaster
dvd/mp4/ usb SD/MMC

suan için yok.

Evet bu model gercekten ileri derecede özellik içeriyor.Tüm özellikler içinde olsun bi kere alayım hepsini oynatsın diyenlere uyacak bir teyipdir.Kısaca bahsetmek gerekırse:Ön paneli teyipten ayrılabılır buda calınmasına olanak saglamaz.Buna ek olarak full fonksıyonlu bır uzaktan kumandası var.Elektronik ekolayzır sistemıne sahıp.DivX/DVD/VCD/CD/MP3/MP4 evet bunların hepsini oynatabılme ozellıgı özellikle daha oto teyiplerinde yeni yeni yaygınlaşmasına ragmen bu modelde özelliklerinin arasında evet dvd nin yanı sıra mp4 oynatabılme buda cogu teyıpte olmamamsına ragmen goldmaster da bulunmaktadır.Son olarak usb,sd,mmc gıbı hafıza kartlarını destekler yolda kuytu ve sallanmalarda cd nın durmasını onleyecek ESP antı şok özelliğine de sahip
Resul UZUN
Goldmaster harika
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Hepinize iyi günler diliyorum.Bu ürünü yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve son derece memnunum.Dvd ve cd oynatabilme özelliğiyle arabada istediğim gibi istediğim şarkıları bu teyp sayesinde rahatlıkla dinleyebiliyorum.Ayrıca ses kaliteside muhteşem.Bir de bu ses kalitesini güçlü bir hoparlörle güçlendirirseniz ses kalitesi gerçekten muhteşem bir hale geliyor.Usb girişi özelliği olmasıda teypin kalitesine kalite katmış.AYrıca görünümüde çok hoş,çok şık ve çok güzel.Kurulumu da oldukça kolay.Sadece yuvasına tırnakları sayesinde oturtuyorsunuz işte bu kadar.Teypin bass kalitesi,ses kalitesi gerçekten insanı adeta büyülüyor.Ayrıca bu özelliklere ve bu markaya sahip bir teyp oldukça hesaplı bence.Tavsiye ederim.
oosan007
goldmaster kalitesiyle harika bir teyp
birçok müzik çeşidini oynatabiliyor, fiyatı da gayet uygun..

yok

öncelikle herkese iyi alış verişler dilerim.. bu ürün bizim arabamızda var ve gayet de memnunuz.. neden mi? çünkü .. bu teyp bir çok özelliğe sahip.. yani bir kere alıp uzun yıllar boyunca yenileme gereği duymadan kullanabileceğiniz bir teyp.. çok güzel bir uzaktan kumandası var.. bu teyp mp4 bile oynatabiliypr.. bunun yanı sıra birçok biçimde müzik çalabilme özelliğine sahip..ayrıca bu teybin çalınması da çok güç.. üstelik çeşitli hafıza kartlarını da okuyabilme özelliğine sahip bir teyp.. sarsıntılara karşı yollarda müziğin devamını sağlayabiliyor.. müziğin durması engelliyor.. fiyatı da gayet uygun.. bu fiyata goldmaster teyp i kaçırmamanızı öneririm ama seçim yine de size kalmış.. teşekkür ederim..